Svatby a oslavy

Plánujete svatbu, firemní večírek nebo rodinné posezení?

U nás najdete vše, co je potřeba k naplnění všech Vašich očekávání. Rádi se s Vámi domluvíme na detailech při osobní schůzce, telefonicky, e-mailem nebo vyplněním online formuláře - vše najdete v kontaktech.

Hotel a restaurace U Racka nabízí pro velké akce, kam patří i svatební hostina a raut, prostornou restauraci, kam se vejde až 90 osob. Využít můžete i naši zahrádku, kam se dostanete přímo z restaurace. Najdete zde sedm dřevěných altánků, které nabízí stín i soukromí. Zahrádka poskytuje mnohá zákoutí pro romantické novomanželské focení. V restauraci najdete i prostor pro parket a DJ, kde můžete protančit střevíce. Ubytujeme až 30 hostů, svatební noc mohou novomanželé strávit v hotelovém apartmá a po celém dni si společně odpočinout. Zajímá Vás více o svatbách? Podívejte se na náš svatební editorial.

Pokud máte v plánu spíše menší oslavu (25 - 30 osob), k dispozici je Vám soukromý salónek nebo vinárna, která se výborně hodí pro teambuilding, firemní školení či třídní srazy. A kdyby se Vám po večírku třeba nechtělo domů, můžete využít služeb našeho hotelu a ubytovat se v jednom z pokojů.

Uspořádáme Vám akci podle Vašich představ. Těšíme se na setkání s Vámi.

Akce pro veřejnost

V hotelu a restauraci U Racka pořádáme i pravidelné i jednorázové akce pro veřejnost, jako jsou například otevírání a uzavírání vinařských cyklostezek, degustace prosecca, husí hody a další. Sledujte nás na sociálních sítích nebo aktuality v sekci O nás.