Hotel

Rezervace ubytování

Rezervace na ubytování momentálně příjmáme pouze na telefonu 572 598 119 nebo e-mailu: hotel@uracka.cz.

Hotel u Racka

Hotel a restauraci U Racka najdete v centru obce Ostrožská Nová Ves (Dědina 148)

Obec je velkou lázeňskou a částečně rekreační obcí. Nachází se v oblasti Dolnomoravského úvalu, přibližně 8 km od Uherského Hradiště. V severní části obce se rozkládá areál sirnatých lázní, kde se věnují léčbě pohybového ústrojí a kožních nemocí.

Západním směrem od obce jsou v prostoru mezi tokem říčky Petříkovec a řeky Moravy rozlehlá Novoveská jezera, která vznikla zatopením bývalé štěrkovny. Vodní plocha se hojně využívá k vodním sportům, k rybolovu a jako přírodní koupaliště. V obci se křižuje také řada cyklostezek a to vinařské cyklostezky a dálková Moravská stezka.

Budova hotelu byla postavena v 70. letech 20. století, kdy fungovala jako obecní restaurace U Racka. Po roce 1989 začíná stavba chátrat a v roce 1991 si budovu pronajímá místní firma Dobet, která ji o dva roky později také koupí a následně celou zrekonstruuje. Majitelem Hotelu a restaurace U Racka je dodnes.

Kapacita restaurace je až 90 míst a je možné ji využít i na soukromé akce, popř. jako školicí místnost. Pro menší akce se výborně hodí soukromý salónek kam se vejde 25 - 30 osob.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.