Restaurace

Restaurace & jídelní lístek

Srdečně Vás zveme do naší moderně vybavené restaurace, jejíž příjemnou atmosféru podtrhují přírodní barvy a rostliny. Dominantou je velké akvárium s rybkami. Příjemné posezení pro menší i větší počet hostů je samozřejmostí, maximální počet míst k sezení je 90. V zadní části restaurace najdete dětský koutek plný hraček a dětské židličky. V restauraci se nachází také televize, na které můžete sledovat například hokejová či fotbalová utkání se sklenkou oroseného piva či dobrého vína.

V bohatém jídelním lístku najdete kromě tradičních jídel české kuchyně též minutkové speciality, burgery a saláty. Naší chloubou je domácí výroba trubiček, domácí zmrzlina a poctivý domácí kváskový chléb. Ten je u nás možno objednat a zakoupit. Potrpíme si na kvalitu, ruční výrobu, ekologické zpracování a podporu místních výrobců a dodavatelů.

Prostory restaurace se výborně hodí jak pro rodinná či přátelská posezení, tak pro firemní setkání, rauty a oslavy. Rádi Vám přichystáme i svatební pohoštění. Při svatbách jistě oceníte prostor pro parket, romantická zákoutí zahrady a skvělou obsluhu.